Our Team

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris egestas at nibh nec finibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

 
Melinda_Edit.jpg

Melinda Dwight
National Director

melinda.dwight@alpha.org.au

_5D38296-Edit.jpg

Malcolm Howard
Communications Manager

mal.howard@alpha.org.au

_5D38219.jpg

Sarah Clarke
EA to Melinda Dwight

sarah.clarke@alpha.org.au

_5D38228.jpg

Daniel Sanders
Operations Manager

daniel.sanders@alpha.org.au

_5D38152.jpg

John Lamerton
National Ministry Director

john.lamerton@alpha.org.au

_5D38159.jpg

Lorraine McCarthy
Alpha in a Catholic Context Coordinator
lorraine.mccarthy@alpha.org.au

_5D38249.jpg

Philippa Fielding
Church Relationships Manager
(NT, ACT, SA, WA)
philippa.fielding@alpha.org.au

_5D38169.jpg

Charlie Burke
Youth Church Development Coordinator
charlie.burke@alpha.org.au

_5D38169.jpg
_5D38240.jpg
_5D38255.jpg
_5D38186.jpg